SDR Free Youtube to MP4 Converter

SDR Free Youtube to MP4 Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SDR Free Youtube to MP4 Converter ile YouTube üzerinden video indirebilirsiniz

Bu programda zararlı yazılımlar bulunduğu için yayından kaldırılmıştır. Alternatifler için Dosya İndirme Yöneticileri kategorisine göz atabilirsiniz.

SDR Free Youtube to MP4 Converter kullanıcılara YouTube video indirme konusunda yardımcı olan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir video indirme programıdır.

Bilgisayarımızda YouTube üzerinden video seyretmek eğer kotasız internet bağlantısına sahipsek ve bağlantımızda hız problemleri yoksa oldukça rahatlatıcı bir eylemdir. Fakat genelde ülkemizdeki internet altyapısı nedeniyle YouTube videolarını yüksek kalitede seyrederken büyük sıkıntı yaşıyoruz. videolar yüklenmiyor veya oynatırken kesiliyor. Bu nedenle bu videoları yüksek kalitede seyredebilmek için farklı bir çözüme ihtiyaç duyuyoruz.

SDR Free Youtube to MP4 Converter bize bu konuda oldukça pratik bir çözüm sunan bir programdır. SDR Free Youtube to MP4 Converter ile YouTube üzerinde seyredebildiğimiz herhangi bir videoyu bilgisayarımıza kaydedebiliyoruz.

SDR Free Youtube to MP4 Converter kolay anlaşılır bir arayüze sahip. SDR Free Youtube to MP4 Converter ile video indirebilmek için tek yapmamız gereken indirmek istediğimiz videonun YouTube bağlantısını tarayıcıdan kopyalamak ve program arayüzündeki "Paste Url" tuşuna tıklamaktır. SDR Free Youtube to MP4 Converter ile videoları indirebileceğimiz klasörü ve video kalitesini belirleyebilmekteyiz.

YORUMLAR