Serial Key Generator

Serial Key Generator
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Serial Key Generator, hazırlamış olduğunuz yazılımlar için ürün anahtarları hazırlayabileceğiniz başarılı bir programdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Şifreleme kategorimize göz atabilirsiniz.

Serial Key Generator, özellikle yazılım geliştiricileri düşünülerek hazırlanmış olan oldukça kullanışlı bir ürün anahtarı hazırlama veya ürün anahtarı oluşturma programıdır. Program yardımıyla geliştirmiş olduğunuz yazılımlar için farklı ürün anahtarlarını istediğiniz şekilde oluşturma şansına sahipsiniz.

Oldukça sade, anlaşılır ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça kolaydır ve gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemlere arayüz üzerinden oluşabilirsiniz. Ürün anahtarlarınızın rakamlardan mı harflerden mi oluşmasını istediğini ayarlayabileceğiniz gibi büyük veya küçük karakter mi kullanılmasını istediğinizi bile ayarlayabilirsiniz. Ayrıca ürün anahtarının kaç sütun ve karakterden oluşması gerektiğini ve toplamda kaç adet ürün anahtarı oluşturmak istediğinizi seçebilirsiniz. Sonrasında "generate" butonuna tıklayarak istediğiniz sayıda rastgele olarak seçilen ürün anahtarlarınıza sahip olabilirsiniz.

Ayrıca yeni bir kayıt dosyası oluşturabilir ve sonrasında sahip olduğunuz ürün anahtarlarını C# .NET, Visual Basic .NET, C++ Builder ve Delphi yardımıyla yazmış olduğunuz kaynak kodları içerisine kolayca entegre edebilirsiniz.

Yapması gereken işi oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde tam anlamıyla yerine getiren bir program olan Serial Key Generator'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

Not: Kurulum sırasında kullanıcılara üçüncü parti yazılımlarla ilgili kurulum teklifleri sunulmaktadır. Bu nedenle programı bilgisayarınıza kurarken, karşınıza gelen kurulum adımlarına dikkat ediniz.