Shutdown7 2.1.0.0 (windows)

Shutdown7

Shutdown7
ÜCRETSİZ
İndir 26.03 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shutdown7 ile bilgisayarınızı kolayca kapatabilirsiniz

Shutdown7 kullanıcılara hızlı bilgisayar kapatma ve kolay bilgisayar kapatma işlemleri için yardımcı olan ücretsiz bir bilgisayar kapatma programıdır.

Özellikle Windows 8 ve üst sürümlerinde çok da pratik olmayan bilgisayar kapatma işlemi ilk aşamada kullanıcılara zorluk yaşatmaktadır. Windows 8 ile birlikte bilgisayar kapatma menüsüne ulaşabilmek için Windows'un eski sürümlerinden farklı bir yol izlememiz gerekmekte. Fakat yine de Windows'un eski sürümlerinde olduğu gibi bilgisayarımızı kolayca kapatabilmemizi sağlayan kullanışlı programlar mevcuttur.

Bu tip bir program olan Shutdown7 bütün bilgisayar kapatma seçeneklerini bir araya topluyor ve bu seçeneklere kolayca erişmenizi sağlıyor. Programın güzel yönü ise zaman ayarlı bilgisayar kapatma ve otomatik bilgisayar kapatma gibi kullanışlı özelliklere sahip olmasıdır. Bu özellikler sayesinde Shutdown7 Windows 8 öncesi işletim sistemlerinde de kullanışlı çözümler sunuyor.

Shutdown7 ile bilgisayarınızı belirleyeceğiniz bir süre sonunda kapanacak şekilde yapılandırabiliyorsunuz. Ayrıca herhangi bir pencere kapatıldığında, seçeceğiniz belli bir dosya silindiğinde veya müzik oynatma işlemi sonlandığında bilgisayarınızı kapatabilmeniz de mümkün.

YORUMLAR