ProduKey

ProduKey

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 141,477
  • DOSYA BOYUTU 0.06 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nir Sofer

ProduKey, bilgisayarınızda yüklü programların ürün anahtarlarını gösteren ve kaydetme imkanı tanıyan bir programdır.

ProduKey, bilgisayarınızda yüklü programların ürün anahtarlarını gösteren bir programdır. Oldukça basit ve açık bir arayüze sahip olan programı açtığınızda, çok hızlı ve otomatik şekilde kurulu uygulamalarınızı tarar ve sadece birkaç saniye içerisinde ürün anahtarlarını görüntüler.

Windows ve Office Key (Lisans Anahtarı) öğrenmek için ProduKey mükemmel bir çözüm sunuyor!

Programın ana penceresinde uygulamalarınızla ilgili gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. (Ürün adı, ürün kimliği, ürün anahtarı, kurulum klasörü, servis paketi, bilgisayar adı ve düzenlendiği tarih gibi) Sisteminide kurulu programların, Windows işletim sisteminin, (Windows 8'i destekler) Office programının (Microsoft Office 2013'ü destekler) lisans bilgilerini .txt, .csv., .html formatında ister tek tek isterseniz de seçerek kaydedebilirsiniz.

ProduKey kurulumsuzdur. Zipli dosyadaki “ProduKey.exe” dosyasına çift tıklayarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz. http://www.nirsoft.net/utils/trans/produkey_turkish.zip adresinden Türkçe dil dosyasını indirip, zipli dosyanın içerisine atarak programı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.