SkyHistory 1.2.3 (windows)

SkyHistory

SkyHistory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    875

  • Üretici

    Scand

SkyHistory programını kullanarak Skype üzerinde gerçekleştirmiş olduğumuz sohbetleri sorunsuz bir şekilde görüntüleyebiliyoruz.

Skype kullanıcılarına sohbet geçmişlerini görüntüleme ve arşivleme imkanı sunan SkyHistory'yi Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarımız üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanabiliyoruz.

Ücretsiz olarak indirilebilen bu program sayesinde tarihi ne olursa olsun Skype üzerinde gerçekleştirmiş olduğumuz sohbetleri detaylı bir şekilde görüntüleyebiliyoruz. Programda gelişmiş arşivleme çözümleri sunuluyor.

Gerçekleştirilen konuşmalar program üzerinde yıl, ay ve gün olarak saklanıyor. Sadece tarih olarak değil, konuştuğumuz kişiler için de ayrı kategoriler oluşturuluyor. Örneğin ailemizle yapmış olduğumuz konuşmalar aile kategorisine, arkadaşlarımızla yapmış olduğumuz konuşmalar da arkadaşlar kategorisine kaydediliyor. Şayet herhangi bir grup içerisinde yer almayan biriyle konuşma yapmışsak bu konuşmalar bilinmeyen kategorisi altında toplanıyor.

SkyHistory'nin en iyi taraflarından bir tanesi de yapılan konuşmalar hakkında detaylı bilgiler sunması. Hangi dakika ve hatta hangi saniyede ne konuşulduğu arayüz üzerinde net bir şekilde gösteriliyor. Arayüzün sade tasarımı programın her seviyeden kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilmesini garantiliyor.

Geçmiş Skype sohbetlerini görüntüleme amacıyla kullanabileceğiniz işlevsel ve ücretsiz bir program arıyorsanız SkyHistory işinizi fazlasıyla görecektir.

YORUMLAR