SmartSniff 2.25 (windows)

SmartSniff

SmartSniff
ÜCRETSİZ
İndir 0.09 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SmartSniff TCP/IP paketlerini yakalayan ve ağınız üzerinde olan biten her şeyi listeleyerek kullanıcılara sunan başarılı bir yazılımdır.

İnternette gezinirken bilgisayarınıza ekstra koruma sağlamak için bir virüs programının yanında bir ağ analiz aracını da kullanabilirsiniz. SmartSniff, TCP / IP paketlerini yakalayan hafif ve kolay kullanımlı bir program olarak dikkat çekmektedir.

Bu yardımcı program ağ bağlantınızı yönettiğiniz sürücüyü seçerek internet trafiğini izlemek için farklı yöntemler sağlar.

Programı çalıştırdıktan sonra sol üst bölümde bulunan play (oynat) butonuna basıp, ağ sürücünüzü kablolu veya kablosuz ağınız üzerinde gerçekleşen tüm işlemleri liste halinde takip edebilirsiniz.

Ayrıca karşınıza gelen liste üzerinde filtreleme seçeneklerini kullanarak, sadece görmek istediğiniz verileri listelemek de SmartSniff ile tamamen sizin elinizde.

İzleme sürecini kolaylaştırmak için, bir yerel veya uzak bir makineden gelen bağlantılar için farklı renk seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Ağ bağlantınız üzerinde olup bitenleri anlık olarak takip etmek için bir ağ analiz aracına ihtiyacınız varsa SmartSniff sade, şık tasarımı ve küçük boyutuyla gerçekten ideal bir program.

YORUMLAR