Sociable 4.3.4.1 (windows)

Sociable

Sociable
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WordPress tabanlı sitenize sosyal medya için paylaş butonları ekleyerek, içeriklerinizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal ağ sitelerinin popülerliğinin artmasıyla birlikte, WordPress için de çeşitli sosyal ağ eklentileri geliştirilmeye devam ediyor. Bu araç ile web sitenizin herhangi bir bölümüne sosyal ağ butonları ekleyebilirsiniz.

Web sitelerinin trafik kaynaklarından birinin de sosyal imleme siteleri olduğunu pek çok kişi bilir. Büyük bir kullanıcı kitlesinin aktif olduğu bu sitelerde web sitenizdeki içeriklerin paylaşılması, ziyaretçi kazanmanız adına önemlidir. Sociable eklentisi de, sitelerinizi ziyaret eden kullanıcıların içeriklerinizi sosyal ağ sitelerinde paylaşabilmeleri için butonlar eklemenizi sağlamaktadır.

Facebook, Twitter, Tumblr, Reddit, Digg, Delicious gibi 90 adet siteyi barındıran eklentiyi kullanırken, sitenizde görünecek sosyal ağ sitelerini bu listeden kendiniz seçebiliyorsunuz.  Bunun yanında, bu sitelerin ikonlarının da stillerini kendiniz belirleyerek temanıza uygun bir paylaş butonu kullanabilirsiniz.

Sosyal ağlarda paylaşılan içeriklerinizin, elden ele dolaşarak hitap ettiği kitleyi arttırma şansı bulunuyor. Siz de bu konudaki reklam çalışmanızı ziyaretçilerinize bırakarak hem daha fazla kişiye ulaşabilir, hem de içeriğinizi arama motorlarında üst sıralara kolayca taşıyabilirsiniz.

YORUMLAR