SSuite NetVine 1.2 (windows)

SSuite NetVine

1.2
SSuite NetVine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    145

  • Üretici

    Van Loo Software

SSuite NetVine programı sayesinde yerel ağınızdan güvenli mesajlaşmalar gerçekleştirebilirsiniz.

SSuite NetVine programı, kendi kablolu veya kablosuz yerel ağınız üzerinden diğer ağ bilgisayarlarının sahipleriyle mesajlaşmalar gerçekleştirebileceğiniz bir iletişim uygulaması olarak karşımıza çıktı. Uygulamanın en temel işlevi, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan diğerleriyle iletişime geçmenize yardımcı olması ancak bunun sadece internet kopması halinde işinize yarayacağını düşünmeyin. Zira güvenlik anlamında da şirketler ve ekipler için büyük bir avantaj oluşturuyor.

Programın internet ile herhangi bir bağlantısı olmadığı için kullanırken başka kişilerin, devletlerin veya hırsızların iletişiminize erişmelerinin önüne geçebiliyor ve şirket sırlarınızı koruyabiliyorsunuz. Açıldıktan sonra hemen kullanmaya başlayabileceğiniz uygulama, kolay kullanılır, sade ve güzel bir arayüze de sahip. Çalışması esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmadığımız için iletişiminizin ve mesajlarınızın kesintiye uğramayacağı da kesin gibi.

Program herhangi bir şekilde sunucu üzerinden çalışmadığı için verilerinizin depolanması gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz de yok. Ayrıca bir bilgisayarı sunucuyu idare etmekle meşgul etmek zorunda da değilsiniz. Bu nedenle açık olan ağ bilgisayarlarını direkt olarak programı işletebilmek için kullanabiliyorsunuz.

Güvenli bir şekilde mesajları iletebilmek için şifrelenmiş bir bağlantı üzerinden çalışan SSuite NetVine programı, e-posta gibi de kullanılabiliyor ve birden fazla kişiye mesajların iletilmesini de sağlayabiliyor. Programın güvenli ve gizli mesajlaşmalar için kullanıcılara ihtiyaç duydukları herşeyi sunması sebebiyle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR