StereoPhoto Maker 4.55 (windows)

StereoPhoto Maker

StereoPhoto Maker
ÜCRETSİZ
İndir 1.26 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

StereoPhoto Maker sayesinde resimlerinizi çift panel üzerinde düzenleyebilir ve kolayca karşılaştırabilirsiniz.

StereoPhoto Maker programı, resim ve fotoğraflarınızı stereo modunda düzenlemenizi ve böylece görünümlerini değiştirirken her iki imaj dosyasına da farklı işlemler uygulayabilmenizi, aynı anda da karşılaştırma yapabilmenizi sağlıyor. Özellikle web tasarım işleriyle uğraşan tasarımcıların resim dosyaları için en optimal koşulları bulabilmelerinde oldukça işe yarayacaktır.

Basit bir kullanıma sahip olan program aynı zamanda ücretsiz ancak pek de göz alıcı bir tasarıma sahip olduğunu söylemek mümkün değil. Genel olarak fonksiyonalite üzerine odaklandığından dolayı tasarımsal eksiklerine rağmen her özelliğinin hızlı bir şekilde ulaşılabilir olduğunu da belirtmek gerek.

Her iki resmi de tamamen aynı boyutlara getirebilen program, düzenleme işlemleri resmin boyutunu değiştirse de aynı görünümde tutulabilmesini sağlıyor ve böylece detayları kaçırma ihtimaliniz kalmıyor. Resimleri döndürme, renk ve parlaklık detayları ile oynama gibi tüm gerekli seçenekler mevcut ve aynı zamanda stereoskopik 3D resim özelliği sayesinde resimleri 3D olarak da incelemek mümkün.

Ayrıca resimlerin bir küre üzerine yerleştirilebilmesi sayesinde farklı boyutlardan onları görüntüleme ve düzenleme şansı da doğuyor. Oldukça ilginç ve denenmeden anlaşılması zor olan programı web tasarım işleriyle uğraşıyorsanız veya deneysel çalışmalar yapmak istiyorsanız indirmeyi unutmayın.

YORUMLAR