Tmib Video Download 3.0 (windows)

Tmib Video Download

3.0
Tmib Video Download
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,721

  • Üretici

    Tmib Inc

Tmib Video Download ile internet üzerinden video indirebilirsiniz

Tmib Video Download kullanıcılara YouTube video indirme ve YouTube şarkı indirme konularında yardımcı olan ücretsiz bir video indirme programıdır.

Günlük hayatımızda YouTube üzerinden video seyrederken sıkça karşılaştığımız bir problem olan videoların yüksek kalite oynatılamaması ve takılması genelde internet bağlantımızdan kaynaklanmaktadır. Bu nedenle bağlantı hızımızın yetersiz olması video izleme keyfimizi baltalıyor. YouTube, yapısı gereği videoların önceden yüklenmesine de izin vermiyor. Eğer bu tip problemler yaşıyorsak Tmib Video Download kullanarak YouTube üzerinde yer alan videoları kolayca bilgisayarımıza kaydedebiliriz.

Tmib Video Download ile video indirebilmek için tek yapmamız gereken YouTube videosunun internet adresini tarayıcımızın adres çubuğundan kopyalayarak program arayüzündeki adres bölümüne yapıştırmaktır. BGundan sonra program bize videoları farklı formatlarda kaydedebilme imkanı sunuyor. "Download Video" tuşuna tıkladığımızda bize dosyanın kaydedileceği yer sorulmakta. Bu bölümde videonun kaydedileceği kalite ve formatıda alt taraftaki menüden belirleyebiliyoruz.

Eğer YouTube videolarını yalnızca ses dosyaları olarak kaydetmek istiyorsak Tmib Video Download indirilen videoları MP3 formatında kaydetme imkanı da vermekte. Böylece indirdiğimiz videoların içerisindeki sesleri ikinci bir program aracılığıyla ayıklama derdinden kurtuluyoruz.

YORUMLAR