Total Watermark 1.2.702 (windows)

Total Watermark

Total Watermark
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 8.02 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Total Watermark, resimlerinizi korumak için üzerlerine filigran ekleyebildiğiniz ve bu işi profesyonel olarak yapan başarılı bir programdır.

Total Watermark, internet üzerinde paylaştığınız size özel fotoğrafların kopyalanarak başka yerlerde farklı isimler üzerinden paylaşılmasını engellemek amacıyla tasarlanmış bir filigran ekleme programıdır.

Program ile birlikte yazılı ve logolu olarak farklı filigranlar oluşturabilmeniz mümkün. Filigranın rengini, boyutunu, saydamlığını ve diğer ayarlarını siz belirliyorsunuz.

Resimlerinizin üzerine oluşturduğunuz filiganı ekledikten sonra farklı formatlarda kaydedebilirsiniz. İnternet üzerinde paylaşım yapanlar için olduka ideal olan program sayesinde fotoğraflarınıza kendi filigranınızı ekleyerek başkalarının bu resimleri alarak kendininmiş gibi göstermesine engel olabilirsiniz.

Programın ücretsiz deneme versiyonunu ücretsiz olarak indirerek hemen kendi filigranınızı oluşturarak resimlerinizin üzerine ekleyebilirsiniz. Fakat deneme sürümü olduğu için program oluşturmuş olduğunuz resimlere kendi filigranınıda beraberinde ekliyor. Programı deneyerek beğendiğiniz taktirde tam sürümünü satın alarak programın filigran eklemesini kaldırabilirsiniz.

YORUMLAR