Tube Promoter 2.0.2.8 (windows)

Tube Promoter

Tube Promoter
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,370

  • Üretici

    jan1024188's software

Tube Promoter, Youtube üzerinden videolarını yaymak isteyen herkes için yardımcı bir araçtır. Müzisyen, yönetmen, video sitesi sahibi ya da amatör videolarını daha fazla kişiye ulaştırmak isteyen herkes için otomatik bir pazarlama sistemi

Günümüzde internet dünyasının bol seçenekli dünyasında sıyrılmak giderek zorlaşıyor. Eğer Youtube üzerinden paylaştığınız videolarla sesinizi duyurmayı ve kullanıcılara ulaşmayı amaçlıyorsanız, Tube Promoter sizin pazarlama asistanınız olacak.

Kısa sürede ve basit süreçlerle yapacağınız ayarlamalardan sonra program videonuzun reytinglerinden, abonelerinize kadar tüm süreci yürütmeye başlayacak. İçeriğinizle ilgili kişileri girilen anahtar kelimelere göre bulan, binlerce kişiye tek tıklamayla mesaj atan, yeni arkadaş ve aboneler bulmanıza yardımcı olan program düzenli kullanıldığında giderek katlanan oranda izlenme sayısı ve geri dönüşü garanti ediyor. Program basit kullanımı sayesinde her kullanıcıya hitap ediyor. Bu sayede sesinizi duyurmak kolay ve ucuz bir hal alıyor.

YORUMLAR