Venux Multimedia Engine

Venux Multimedia Engine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Venux Multimedia Engine ile müzik dinleme ve video seyretme haricinde birçok farklı işlemi gerçekleştirebilirsiniz

Venux Multimedia Engine kullanıcılara sunduğu medya oynatma seçeneklerinin yanında video dönüştürme, resim düzenleme, video düzenleme, müzik CD'lerini bilgisayara kaydetme özelliklerini tek bir çatı altında toplayan ücretsiz bir medya oynatıcıdır.

Venux Multimedia Engine kullanarak ses dosyalarınızı ve videolarınızı oynatabilirsiniz. Program geniş bir format desteğine sahiptir ve aynı zamanda bu formatları birbirine çevirmenize yardım eden bir format dönüştürücüdür. Venux Multimedia Engine ses ve video dosyalarını görüntülemenin yanında resim dosyalarınızı da görüntülemenize yardımcı oluyor. Programı kullanarak bu resimlerinizi slideshowlar şeklinde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca fotoğraf düzenleme seçenekleri sunan program ile resimleriniz üzerinde değişiklikler yapabilir ve farklı formatlarda kaydedebilirsiniz. Bu düzenleme araçlarıyla resim kesme ve resim döndürme gibi işlemleri gerçekleştirebiliyoruz.

Venux Multimedia Engine bize video dosyalarını oynatmanın yanında bu videoları düzenleme seçeneği de sunuyor. Venux Multimedia Engine ile video kesme ve daha birçok farklı video düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca program bize videolardan ekran görüntüsü alma imkanı da sunuyor.

Venux Multimedia Engine bize müzik CD'lerimizi bilgisayarımıza kaydedebilme olanağı sağlıyor. Bu sayede her müzik dinlemek istediğimizde müzik CD'lerimizi bilgisayarımıza takma derdinden kurtuluyoruz.

 

YORUMLAR