Video to Audio Converter (windows)

Video to Audio Converter

Video to Audio Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video to Audio Converter ile herhangi bir videodaki sesi kolaylıkla alabilir, üç farklı formatta kaydedebilirsiniz.

YouTube’da izlediğiniz bir videoda arka planda çalan müziği kolaylıkla alabileceğiniz uygulamalardan birisi de Video to Audio Converter. Kısa bir süreliğine ücretsiz olan uygulama sayesinde videodaki sesi alıp mp3, wma ve ogg formatında kaydedebilir ve mp3 çalarınızda veya telefonunuzda dinleyebilirsiniz.

Video to Audio Converter için Windows 8 platformu için hazırlanmış en basit ve etkili videodan sese dönüştürme uygulaması diyebilirim. Video kütüphanenizdeki videoları aynı anda uygulamaya aktarabiliyor ve dilediğiniz formatta ses dosyası olarak kaydedebiliyorsunuz. Dönüştürmeden önce stereo / mono, çalma kalitesi, örnek hızı ve bit derinliği ayarlarını dilediğiniz şekilde yapabiliyorsunuz.

Video to Audio Converter, aynı anda birden fazla dönüştürme işlemi yapmanıza izin vermiyor. İçe aktardığınız videolar kuyruğa ekleniyor ve sırayla otomatik olarak çevriliyor. Uygulama içerisinde her ne kadar dönüştürme işlemi esnasında uygulamadan çıkış yapmayın uyarı bulunsa da dönüştürme arka planda gerçekleşebiliyor. Dönüştürme tamamlandığında ise ses dosyanıza doğrudan video kütüphanenizden ulaşabiliyorsunuz.