Viva Start Menu 1.6.1 (windows)

Viva Start Menu

Viva Start Menu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    691

  • Üretici

    ConsumerSoft

Viva Start Menu ile Windows 8'e başlat menüsünü geri getirebilirsiniz

Viva Start Menu kullanıcılara Windows 8'e başlat menüsü ekleme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir başlat menüsü programıdır.

Windows 8 ilk çıktığında Microsoft Windows'un kalıplaşmış özelliklerinden birkaçını yeni işletim sisteminden tamamen çıkartmış ve bu durum karşısında birçok bilgisayar kullanıcısı şok olmuştu. Windows 8'den çıkartılan özelliklerden en önemlisi ise başlat menüsüydü. Başlat menüsünün Windows 8'den çıkarılması Windows'un önceki versiyonlarını kullanmaya alışan birçok kullanıcı için büyük bir problem oluşturmaktaydı.

Microsoft Windows 8 ile ilgili olarak klasik başlat menüsünü geri getirmeye niyetli olmadığını belirtiyordu. Bu nedenle başlat menüsünü Windows 8'e ekleyebilmek için birçok farklı 3. parti yazılım ortaya çıktı. İşte bu seçeneklerden biri olan Viva Start Menu bize klasik başlat menüsünü Windows 8'e ekleme imkanı sunuyor.

Viva Start Menu Windows 8'de problem olan bilgisayar kapatma işlemini de daha kolay bir hale getiriyor. Programın sunduğu başlat menüsünde bilgisayar kapatma seçenekleri bulunmakta ve bu sayede birkaç tıklamayla bilgisayarınızı kapatabilmektesiniz.

Eğer Windows 8'de başlat menüsünün olmamasından şikayetçiyseniz Viva Start Menu sizin için geçerli bir çözüm olacaktır.

YORUMLAR