VkAudioSaver 1.5 (windows)

VkAudioSaver

1.5
VkAudioSaver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    638

  • ÜRETİCİ

    Bingo's Soft

VkAudioSaver'ı kullanarak VKontakte'de yer alan müzikleri bilgisayarınıza hemen indirin.

VkAudioSaver programı, uzun yıllardır rusların en popüler sosyal ağı olarak kullanılan Vkontakte üzerinde yer alan müzik dosyalarını kolayca dinleyebilmek ve indirebilmek için hazırlanmış ücretsiz bir araç olarak karşımıza çıktı. Vkontakte’de neredeyse her şarkıcının her albümünü ve şarkısını bulmak mümkün ancak bu arşivden çevrimdışı olarak da faydalanabilmek için müzikleri bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor ve VkAudioSaver bu konuda gereken desteği sunuyor.

Program direkt olarak Vkontakte üzerinde yer alan tüm müzikleri taratabiliyor ve böylece sosyal ağa giriş bile yapmadan içerisinde yer alan tüm müziklere ulaşabiliyorsunuz. Müzik aramalarını gerçekleştirmek için kullanıcı profillerinden tutun da gruplara ve sayfalara kadar neredeyse her noktayı tarayabilen uygulama, playlistler oluşturarak en sevdiğiniz müzikleri listelemenize de izin veriyor.

Eğer şarkılarınızı bilgisayarınızda saklayarak onları internet olmadan da dinlemek isterseniz tek yapmanız gereken parçaların yanındaki indirme butonlarına basmak oluyor. Bu işlem sayesinde bir kaç dakika içerisinde mp3’ünüzü alabiliyor ve hemen dinlemeye başlayabiliyorsunuz. Programın çalışması esnasında herhangi bir performans sorunuyla karşılaşmak da mümkün olmadığı için rahat bir şekilde onlarca albümü dahi hemen indirebiliyorsunuz.

Çalan parçaların şarkı sözlerini de bulup gösterebilen, aynı zamanda Last.fm ile uyumlu bir şekilde çalışan VkAudioSaver, sıkı müzik takipçilerinin beğenecekleri uygulamalar arasındaki yerini alacaktır. Ancak aktif bir şekilde çalışabilmesi için bir internet bağlantınız olması gerektiğini unutmamanız lazım.

YORUMLAR