Vole Windows Expedition 3.31.51020 (windows)

Vole Windows Expedition

Vole Windows Expedition
ÜCRETSİZ
İndir 67.95 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki klasör ve dosyaları en kolay şekilde yönetebilmek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Vole Windows Expedition programı bilgisayarınızı çok daha kolay bir şekilde yönetebilmeniz için hazırlanmış kullanışlı bir dosya yöneticisi. Programın temiz arayüzü ve çoklu sekme imkanını sunması sayesinde elinizdeki klasör ve dosyaların yönetimi çok daha kolay hale geliyor.

Programın arayüzünde klasörlerinizdeki resimleri, ses ve video dosyalarını, belgeleri ve diğer tiplerdeki dosyaların kolayca önizlemenizi sağlayacak tüm araçlar sunuluyor ve böylece tek tek açmadan hangi dosyalara sahip olduğunuzu görebiliyorsunuz. Neyi nereye attığınız konusunda sıkıntılarınız varsa programın bu işlevi işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Aynı zamanda galerilerinizi oluşturmak ve dizinlerin kolayca yönetimini sağlamak da mümkün hale geliyor. Sık sık dosya taşıma, dosya kategorilendirme, klasör ayırma ve birleştirme gibi görevlere sahipseniz veya arşiv yönetimine ihtiyacınız varsa sizin için hazırlanmış bir program olduğunu belirtmek gerek.

Ücretsiz olarak sunulan program bilgisayarınızda gerekli programların kurulu olması durumunda Office, PDF ve Flash dosyaları için de önizleme sağlayabiliyor.

YORUMLAR