Vonext Private Lock 1.0.0 (windows)

Vonext Private Lock

Vonext Private Lock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vonext Private Lock ile dosyalarınızı ve klasörlerinizi gizleyebilirsiniz

Vonext Private Lock kullanıcıalra dosya gizleme ve kişisel bilgi güvenliği sağlama konularında yardımcı olan ücretsiz bir dosya şifreleme programıdır.

Günlük hayatımızda veya iş hayatımızda kullandığımız bilgisayarlarda şifreler, önemli numaralar, resimler gibi hassas kişisel dosyaları depolayabilmekteyiz. Eğer bu bilgisayarları farklı kullanıcılarla ortak olarak kullanıyorsak bu hassas kişisel bilgilerimiz izinsiz erişim riski altına girmekte ve bu durum kişisel bilgilerimizi tehlikeye atmaktadır. 

Bu türdeki tehditlerden korunmak için kullanabileceğimiz bir program olan Vonext Private Lock bize dosyalarımızı veya klasörlerimizi gizleme ve bu dosya ve klasörlere yetkisiz erişimi engelleme imkanı veriyor. Program ile bu işi yapabilmek oldukça kolay. Vonext Private Lock ile dosya ve klasör şifrelemek için yapmamız gereken ilk olarak program için bir ana şifre belirlemek. Bu ana şifreyi programı açmak için kullanıyoruz. Doysa ve klasörleri program içerisindeki dosya gezgini aracılığıyla seçebileceğimiz gibi programın sağ tuşla açılan içerik menüsüne eklediği kısayollarla dosya veya klasörleri kilitleyebiliyoruz.

Vonext Private Lock ile gizlenen dosyalar sadece program arayüzünden görüntülenebilmekte. Eğer dosya şifreleme konusunda pratik bir çözüm arıyorsanız Vonext Private Lock işinize yarayacaktır.