Watermark Software 8.2 (windows)

Watermark Software

8.2
Watermark Software
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 33.85 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Watermark Software ile resimlerinize dijital imzanızı ekleyebilirsiniz

Watermark Software kullanıcılara fotoğrafların çalınmasını önleme ve resimlere dijital imza ekleme konusunda yardımcı olan bir watermark programıdır.

Günümüzde kişisel bloglarımızda, makalelerimizde veya internet üzerinde paylaştığımız farklı içeriklerde çeşitli görseller kullanıyoruz. Bu görsellerin kişisel nitelikte olan bazılarının izinsiz kullanımları ise bizim için sıkıntı yaratabilmekte. Bu sıkıntıyı aşmak için Watermark Software gibi bir yazılım kullanarak fotoğraflarımıza dijital bir iz bırakabilir ve resimlerin çalınmasını önleme işlemini gerçekleştirebiliriz.

Watermark Software bize sadece watermark ekleme işleminde yardımcı olmaz ve birçok kullanışlı resim düzenleme seçeneğini de beraberinde sunar. Watermark Software kullanarak resim kesme işlemini gerçekleştirebilir ve fotoğrafların içerisinden belli bölümleri ayırarak farklı bir resim dosyası oluşturabilirsiniz. Watermark Software'nin sahip olduğu resim boyutlandırma aracıyla küçük olan resimlerinizi büyütebilir veya tam tersi şekilde büyük olan resimleri küçültebilirsiniz. Program ile fotoğraflarınıza farklı çerçeveler ekleyebilmeniz de mümkün. Eğer kullandığınız resim formatlarını farklı yazılımlarda veya cihazlarda görüntülemekte veya kullanmakta sıkıntı yaşıyorsanız Watermark Software'nin resim dönüştürme özelliğiyle fotoğraflarınızı farklı formatlara çevirebilirsiniz.

YORUMLAR