Windows 7 Booster 1.5 (windows)

Windows 7 Booster

1.5
Windows 7 Booster
ÜCRETSİZ
İndir 2.23 MB
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows 7 bilgisayarınızın performansını arttırabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kaliteli bir program.

Windows 7 Booster programı, bilgisayarında Windows 7 kullanmaya devam eden ancak yeterli performansı yakalayamadığını düşünenler için hazırlanmış ücretsiz bir program. Özellikle Windows içerisindeki ufak tefek ayarların büyük performans artışları getirmelerinden dolayı bu ince ayarları hemen düzenlemek isteyenler programı seveceklerdir.

Kullanıcı arayüzü oldukça basit ve anlaşılır bir şekilde tasarlanmış olan uygulama, böylece performans artışı sağlamak için karmaşık menüler arasında gezinmenize gerek bırakmıyor. Ayrıca Windows'un sağ tık menüsüne de yerleşmesi nedeniyle pek çok işlemi daha programı başlatmadan gerçekleştirebiliyorsunuz.

Aero'nun kapatılmasından tutun da güvenlik uyarılarının kapatılmasına kadar oldukça geniş bir olanak sunan program, böylece Windows'un kaynak tüketen özelliklerinin üstesinden gelebiliyor. Bunun yanında pek çok diğer Windows arkaplan hizmetini de kapatabiliyor ve gereksiz işlemci gücü harcanmasına engel oluyor.

Fakat gerçekleştirilen tüm değişiklikleri geri alma seçeneğini barındırmaması ve yedekleme yapamaması nedeniyle tecrübesiz kullanıcıların sistemlerini ilk haline getirmek istemeleri halinde yetersiz olacaktır.

Çalışırken kendisi de herhangi bir yavaşlığa neden olmayan ve sistem kaynağı tüketmeyen programı, Windows 7 işletim sisteminin performansını arttırmak isteyenler gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

YORUMLAR