Windows Technical Preview PC Preparation (windows)

Windows Technical Preview PC Preparation

Windows Technical Preview PC Preparation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Technical Preview PC Preparation, bilgisayarınızın Windows 10 için hazır olup olmadığını gösteren ufak bir araç.

Windows Technical Preview PC Preparation, bilgisayarınızın Windows 10 işletim sistemi için hazır olup olmadığını kontrol eden ufak bir araç. Windows 10 Teknik Önizleme  sürümünü denemek istiyor ancak Windows 7 veya Windows 8.1 sisteminizi Windows 10’a nasıl yükselteceğinizi bilmiyorsanız veya Teknik Önizleme ISO dosyası ile yüklemek zor geliyorsa bu araç yardımıyla Windows 10 çıktığı vakit hiç uğraşmadan doğrudan Windows Update üzerinden Windows 10’a terfi edebileceksiniz.

Microsoft’un yeni yayınladığı Windows Teknik Önizleme PC Hazırlık aracı yardımıyla Windows 10 resmi olarak yayınladığı vakit (Ocak 2015’te tanıtılması ve yayınlanması bekleniyor.) anında haberdar olabileceksiniz. Aracı çalıştırdığınızda PC’nizin Windows Teknik Önizleme için hazır olduğunu, en yeni önizleme sürümü yayınlandığında Windows Update aracılığıyla yükleyebileceğinizi belirten bir uyarı ile karşılaşıyorsunuz. Şu an için bu araç hiçbir anlam ifade etmiyor olsa da Windows 10 yayınladığı vakit sizi ISO arama, ISO’larla boğuşma derdinden kurtaracak.

Tabii ki Windows 10 ile birlikte birçok yenilik geldiğinden Teknik Önizleme de olsa sabırsızlanıyor olabilir ve şimdiden yüklemek isteyebilirsiniz. Bunun için Windows 10 Teknik Önizleme  sayfasından ISO dosyalarına zahmetsizce ulaşabilir ve ister sanal makinede isterseniz de Windows 10 için ayırdığınız özel alana kurabilir ve en yeni Windows’u deneyimleyebilirsiniz.

YORUMLAR