Winner Download Manager

Winner Download Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Winner Download Manager programı ile bilgisayarınıza dosyaları veya YouTube videolarını kolayca indirebilirsiniz.

NOT: Winner Download Manager yazılımı yayından kaldırılmıştır, bu nedenle yazılımı indirmek artık mümkün değildir. Aynı kategori altındaki benzer programlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz: 

https://www.tamindir.com/windows/internet/dosya-indirme-yoneticileri/

Winner Download Manager programı, bilgisayarınızı kullanarak internetten indirmek istediğiniz dosyaları çok daha kolay bir şekilde yönetebileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Hem standart indirme işlemleri hem de YouTube videoları indirme gibi sıradışı durumlarla kolaylıkla başedebilen uygulamanın tasarımı da bir o kadar kolay kullanılır şekilde hazırlanmış.

Arayüzde yer alan butonları kullanarak indirme listenizi değiştirebilir, dosyaları durdurabilir veya devam ettirebilir, yahut tamamen iptal bile edebilirsiniz. Birden fazla dosyayı hiç sorun yaşamadan aynı anda indirebilen program, inen dosyaları belirlediğiniz dizinde saklıyor.

İndirmek istediğiniz YouTube videosunun linkini programa yapıştırdığınızda hemen video indirmeyi başlatabiliyorsunuz ve böylece sevdiğiniz videoların kaybolmasına engel oluyorsunuz. Eğer çok fazla dosya indirdiyseniz, indirilen dosyalar arasında çeşitli filtrelere göre aramalar ve listelemeler yapmak da mümkün.

Çalışması sırasında herhangi bir soruna sahip olmayan program, sistem kaynaklarını da verimli bir şekilde kullanıyor ve bilgisayarınızın performansını etkilemiyor. Eğer tarayıcıların kendi indirme yöneticilerini yetersiz buluyorsanız ve toplu olarak çok sayıda dosya indiriyorsanız kesinlikle göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR