Wunderlist Beta (windows)

Wunderlist Beta

Wunderlist Beta
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    114

  • Üretici

    6 Wunderkinder GmbH

Wunderlist Beta, bulut tabanlı görev yönetim uygulamasıdır.

Wunderlist, çapraz platform destekli popüler görev yönetim uygulamasıdır. Yapılacaklar listesi hazırlama, listeleri paylaşma, hatırlatıcı ve zaman ayarlama dosya ekleme Wunderlist ile yapabileceklerinizin bazıları.

Wunderlist Beta, Windows 8 için özel hazırlanmış arayüz ile geliyor. Uygulama bulut tabanlı çalıştığından ilk açtığınızda giriş yapma ekranı ile karşılaşıyorsunuz. Wunderlist’i ilk defa kullanacaksınız uygulamadan ayrılmadan üyeliğiniz oluşturabilir, Wunderlist hesabınız varsa giriş yapıp uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamanın ana ekranı 3 bölümden oluşmaktadır. Sol bölümden hazırladığınız listeleri görebilir, paylaştığınız listelerde değişiklik yapılıp yapılmadığını takip edebilir, fazla sayıda liste hazırladıysanız arama kutusunu kullanarak aradığınız listeye daha çabuk ulaşabilirsiniz. En alta konumlandırılmış “+” simgesine dokunarak listelerinize isim verebilirsiniz. Orta bölümden listelerinizi yönetebilirsiniz. Sağ bölümden listelerinize hatırlatıcı, not, dosya ekleyebilirsiniz. Ayrıca arka plandaki resmi beğenmediyseniz Ayarlar – Background yolunu izleyerek arka planı değiştirebilirsiniz.

Hazırladığınız listeleri gerçek zamanlı olarak senkronize eden uygulama henüz beta aşamasında olduğundan birtakım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bulduğunuz sorunlar için [email protected] adresine e-posta gönderebilir, uygulamanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

YORUMLAR