Xodo

Xodo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Xodo, çapraz platform destekli pdf görüntüleme uygulamasıdır.

Xodo, Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz olarak yükleyip kullanabileceğiniz eksiksiz bir PDF görüntüleme uygulamasıdır. PDF belgelerinizi görüntülemenin haricinde yorum ekleyebileceğiniz, imzalayabileceğiniz, bulut hesaplarınıza aktarabileceğiniz uygulamada hiçbir rahatsız edici reklam bulunmamaktadır.

Masaüstü, dizüstü bilgisayarların yanı sıra tablet ve akıllı telefonlarda da kullanılabilen PDF uygulaması, ücretsiz olmasına karşın yapabildikleri ile sizi şaşırtacak. Şifre ile korunan ve uzun boyutlu pdf dosyalarını rahatlıkla işleyip açabilen uygulama ile belgeleriniz üzerinde iş arkadaşlarınızla birlikte gerçek zamanlı olarak düzenleme yapabilir, belgenizde önemli gördüğünüz yerlerin altını çizebilir, yorumunuzu ekleyebilir, el yazınızı kullanarak imzalayabilir, imzalanmış belgeyi e-posta olarak gönderebilir ve yazdırabilirsiniz.

Xodo, PDF dosyalarınızı tek bir yerde sıralamanızı, organize etmenizi ve yönetmenizi de sağlamaktadır. Dahili dosya yöneticisini kullanarak belgeleri seçme, isimlendirme, kopyalama, taşıma, silme işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

YORUMLAR