Youtube MP3 Çevirici 1.0 (windows)

Youtube MP3 Çevirici

1.0
Youtube MP3 Çevirici
ÜCRETSİZ
İndir 0.37 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Youtube MP3 Çevirici programını kullanarak YouTube videolarını kolayca bilgisayarınıza MP3 olarak indirebilirsiniz.

Youtube MP3 Çevirici programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kolayca kullanabileceğiniz bir Youtube videosu indirme programı ancak videoları direkt olarak indirmek yerine onları MP3 formatına çeviriyor ve böylece müzik arşivleri yapmak isteyen kullanıcılara yardımcı oluyor.

Program ücretsiz olarak kullanılabiliyor ve hemen dönüştürme işlemine başlayabileceğiniz bir arayüze sahip. Bunun için kullanıcıların tek yapması gereken istedikleri YouTube videosunun linkini kopyaladıktan sonra programın içerisine yapıştırmak. Ardından "Çevir" butonuna basıldığında indirme ve dönüştürme işlemi başlıyor.

Tüm bu işlemler sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirildiği için kullanım sırasında bir aksilikle karşılaşmak da imkansız. Elde edilen MP3 formatındaki müzik dosyaları olması gereken kaliteyi koruyorlar ve böylece ses kalitesinde azalma olmadan müzikleri indirmek mümkün hale geliyor.

Ancak tabii ki MP3 dönüştürme işlemleri sahip olduğunuz internet kotası üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olacaktır. Zira internet üzerinden indirilen bu MP3 dosyalarının belli bir boyutu mevcut. Yine de aynı müzik videolarını sürekli izleyerek kota tüketmekten daha avantajlı olduğunu belirtmek gerek.

Denemelerimiz sırasında programda herhangi bir hata ya da yavaşlıkla karşılaşmadığımız için Youtube'dan MP3'e dönüştürme işlemlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

YORUMLAR