Zamzom Wireless Network Tool 01.07.09 (windows)

Zamzom Wireless Network Tool

Zamzom Wireless Network Tool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,478

  • ÜRETİCİ

    zamzom.com

Zamzom Wireless Network Tool ile kablosuz ağınıza bağlı olan bilgisayarları görüntüleyebilirsiniz

Zamzom Wireless Network Tool, kablosuz ağ güvenliğinizi sağlamak için oldukça işinize yarayacak bir kablosuz ağ izleme programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir kablosuz ağ denetleme programı olan Zamzom Wireless Network Tool temel olarak WiFi ağınız üzerine bağlı olan cihazları tarıyor ve tespit edilen cihazları size listeliyor. Bilgisayarlarımızda veya mobil cihazlarımızda kullandığımız kablosuz ağlar hayatımızı oldukça kolaylaştırmaktalar. Fakat kimi zaman bu WiFi ağların bize yeterli bağlantı hızını sunamadığına tanık oluyoruz. Bunun sebeplerinden biri kaçak kullanım. Yakın çevrenizdeki insanlar WiFi şifrenizi ele geçirerek kablosuz internetinizi izniniz dışında kullanabiliyorlar. Bu da internet kotanızın çabuk tükenmesine, bağlantı hızı düşüşlerine ve tarayıcılarınızda dosyaların geç inmesine ve videolarınızın geç açılmasına sebep oluyor. İşte Zamzom Wireless Network Tool kullanarak WiFi ağınıza izinsiz erişim olup olmadığını denetleyebiliyorsunuz.

Zamzom Wireless Network Tool basit bir kullanım sunuyor ve sade bir arayüze sahip. 2 farklı tarama seçeneği sunan Zamzom Wireless Network Tool ile dilerseniz hızlı tarama dilerseniz biraz daha yavaş olan derinlemesine tarama yapabilirsiniz. Program aynı ağ üzerine bağlı bilgisayarların ip numaralarını ve Mac adreslerini listeleyebilmekte.

Eğer WiFi izleme konusunda basit ve pratik bir çözüm arıyorsanız Zamzom Wireless Network Tool işinize yarayacaktır.

YORUMLAR