ZType (windows)
ZType
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    213

  • Üretici

    PhobosLab

ZType ilginç bir beceri oyunu

ZType bir yandan sürükleyici oynanışıyla size bolca heyecan ve eğlence yaşatabilen, diğer yandan hızlı yazma yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olan bir tarayıcı tabanlı beceri oyunu.

Bilgisayarınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu basit oyun kısa sürede bir bağımlılık halini alabiliyor ve arkadaşlarınızla tatlı rekabetler yaşamanıza imkan tanıyor. ZType'da temel olarak uzayın derinliklerinde yol alan bir uzay gemisini kontrol ediyoruz ve uzay gemimizi düşman gemilerinden korumaya çalışıyoruz. Bu işi nasıl yaptığımız ise oyunun ilginç yönü. Oyunda ateş edebilmek için ekranda göreceğimiz kelimeleri klavye üzerinden yazmamız gerekiyor.

ZType'da düşmanlar bize dalgalar halinde saldırmakta. Her dalgada daha zorlu düşmanlar bizi bekliyor. Kimi zaman düşman sayısı arttığında elimiz ayağımıza dolaşabiliyor. Bu nedenle oyunda yüksek puan almak bir hayli zor.

Düşman gemilerinin üzerinde yer alan kelimelerdeki harfleri yazdıkça gemimiz ateş ediyor. Kelimeyi tamaladığımızda ise düşmanlarımız patlayarak yok oluyor. Oyunun giderek heyecanlı hale gelen yapısı nedeniyle hızlı yazma yeteneğimizin limitlerini zorluyoruz. Bu da bir süre sonra bu konuda kendimizi geliştirmemize katkıda bulunuyor. 

YORUMLAR