Audible 9.0.1.19 (winphone)

Audible

Audible
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Audible, Amazon tarafından hazırlanmış en geniş içerikli sesli kitap uygulaması.

Audible, kitap kurtları için özel olarak hazırlanmış bir mobil uygulama ve oldukça popüler. 150.000’den fazla yabancı dilde yazılmış kitabı bünyesinde barındıran uygulama kitap okumayı seven ancak okumak için fazla zamanı olmayan kişiler için ideal.

Windows Phone platformunda beta olarak karşımıza çıkan Audible uygulaması sayesinde oldukça geniş bir kitap arşivini yanınızda taşıyabiliyorsunuz diyebilirim. Bilim Kurgu, Teknoloji, Tarih, Biyografi, Roman, Bilim, Klasikler, İş ve daha onlarca türde kitabı bulabileceğiniz uygulamanın en dikkat çeken özelliği ise kitapları sesli olarak sunması. Bu sayede nerede olursanız olun o anda başka bir şey ile meşgul olurken bir yandan seçtiğiniz kitabı dinlemenin keyfini sürebiliyorsunuz. Dilerseniz kitabı dinledikten sonra oy verebiliyor, tavsiyede bulunabiliyorsunuz.

Okuduğunuz kitaplara göre önerilerde bulunabilen Audible uygulamasında kitapları tür olarak ayrı ayrı bulabildiğiniz gibi mağaza bölümünden yeni çıkan ve çok satanları da inceleme, satın alma şansına da sahipsiniz. Tabii ki yakın zamanda çıkacak kitapları da görebiliyorsunuz.

Amazon tarafından sunulan sesli kitap uygulaması Audible’ın en büyük eksisi ise Türkçe kitapların yer almaması. Daha çok yabancı kitap okuyan biriyseniz ve de kitap okumak kadar dinlemeyi de seviyorsanız Audible Windows Phone platformunda bulabileceğiniz en iyi uygulama.