BADLAND 2.5.0.0 (winphone)

BADLAND

BADLAND
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BADLAND, birçok ödül almış bulmaca - platfrom türünde harika bir yapım.

BADLAND, dünya genelinde 20 milyondan fazla oyuncusu bulunan birçok ödül almış bulmaca – platform türünde bir mobil oyun olarak karşımıza çıkıyor. BADLAND Windows Phone platformu için de ücretli olarak geliyor ve 512 MB bellekli cihazlarda da rahatlıkla oynanabilecek şekilde tasarlandığından harika grafiklere rağmen oyun hem tekli hem de çoklu oyun modunda akıcı bir şekilde oynanabiliyor.

Fizik tabanlı oynanışa sahip, bulmaca ve platform türünü başarılı bir şekilde harmanlayan BADLAND’de kendimizi güzelliklerle dolu bir ormanda buluyoruz. Orman sakinlerinden biri yerine geçiyor ve çok sayıda ağaç, çiçek ve insanların bulunduğu bu ormanda yolunda gitmeyen şeyi bulmaya çalışıyoruz. Oldukça kalabalık olan ormanda yolculuğumuz boyunca -gerçekten- zekice hazırlanmış, çok yaratıcı tuzak ve engelleri keşfediyoruz.

Grafik ve seslerin üst düzey olduğu oyunda tekli senaryo modunun haricinde çoklu oyuncu seçeneği de bulunuyor. Aynı cihaz üzerinde 4 arkadaşımızla beraber oynayabiliyoruz. Hiçbir kuralın olmadığı, güçlü olanının hayatta kaldığı bu oyun modunun tekli oyun modundan çok daha keyifli olduğunu söyleyebilirim.

BADLAND, sürekli olarak güncelleniyor ve yeni bölümler ekleniyor. Böylelikle oyunu her açışınızda farklı bulmacaları çözmek, farklı engelleri aşmak durumunda kalıyorsunuz. Son olarak oyun ücretsiz ve reklam destekli olarak gelmiyor; 8.99 TL ödeyerek satın almanız gerekiyor. Ancak bu fiyatı sonuna kadar hak ettiğini, satın aldığınızda pişman olmayacağınızı söyleyebilirim.

YORUMLAR