Bamboo Paper (winphone)

Bamboo Paper

Bamboo Paper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    662

  • Üretici

    Wacom

Bamboo Paper uygulaması, Windows işletim sistemli tabletlerinizde kullanabileceğiniz basit ve kaliteli bir not tutma uygulaması.

El yazısıyla not tutmak şimdilerde biraz eskide kaldı diyebiliriz. Zira neredeyse tüm notları dijital olarak tutulması nedeniyle direkt olarak cihazlarda yer alan klavyeler bu iş için kullanılıyorlar fakat bilhassa mobil cihazlarda klavyeyi kullanmak biraz sıkıntı olabiliyor. Bu nedenle pek çok kullanıcı kendi el yazısıyla mobil cihazında not tutmak istiyor ve bunu sağlayabilen bazı uygulamalar mevcut.

Bamboo Paper uygulaması Windows 8 ve 8.1 işletim sistemine sahip tabletler için hazırlanmış ücretsiz bir not tutma uygulaması olarak karşımıza çıktı ve en kolay yoldan kendi el yazınızı kullanarak notlar almanızı, çizimler yapabilmenizi sağlıyor. İyi tasarlanmış kullanıcı arayüzü ve farklı kategoriler altında bulunan skeçler, günlükler ve notlar bölümleri sayesinde notlarınız arasında ayrım yapmak da bir o kadar basit.

El yazısı ile not tutarken çeşitli kalem seçeneklerini kullanabilir, böylece yazılarınızı özelleştirebilirsiniz. Tabii ki yazıların ve şekillerin renkleri üzerinde değişiklikler yapmak ve kağıt türlerini tuttuğunuz nota ya da çizdiğiniz nesneye uygun olarak değiştirmek de uygulama içerisinde sunulan olanaklar arasında yer alıyor.

Temel olarak Windows tabletinizle birlikte gelen kalemi kolayca not tutmak için kullanmanızı sağlayan uygulama, parmakla yazma imkanı da sunuyor fakat parmaklarınızla yazdıklarınızın kalemle olduğu kadar hassas olmayabileceğini de unutmamalısınız.

Son zamanlarda ücretsiz olarak sunulan ve kullanıcılar için yeterli imkanlar sunan el yazısı notları uygulamalarının pek az olduğunu dikkate alırsak Bamboo Paper'a göz atmanızı öneriyorum.

YORUMLAR