Cube Rubik (winphone)

Cube Rubik

Cube Rubik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cube Rubik, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi rubik küp oyunu.

Cube Rubik, hız ve beceri isteyen harika bir bulmaca oyunu olan rubik küpü Windows Phone telefonumuza taşıyan başarılı bir yapım. Gerçeğini taşımaya gerek kalmadan mobil cihazınız üzerinden oynama imkanı sunuyor ve ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Animasyonlarla süslenmiş harika 3 boyutlu görsellerle karşılaştığımız rubik küp diğer adlarıyla sabır küpü, zeka küpü oyununda karışık renklerden oluşan küpü olabildiğince hızlı şekilde farklı açılarda çevirerek tek renk haline getirmeye çalışıyorsunuz.

Konsantrasyon, sabır, hesaplama gerektiren oyunun mobil versiyonunda oynanış bir zor diyebilirim. Parmak kaydırma hareketiyle rubik küpü dilediğiniz açıya getirmeniz mümkün ancak bunu gerçekte olduğu kadar hızlı yapamıyorsunuz. Elinizde oynarken yaşadığınız titreme hissini yaşayamayadığınızdan fazla heyecan vermiyor. Baştan başlama, yarım bıraktığınız oyuna dilediğiniz zaman devam etme seçeneklerinizin de olduğunu unutmadan söyliyim.

Rubik küp ile kafa yormayı seviyorsanız, elinizde rubik küple dolaşmadan oynama şansı sunan Cube Rubik’i telefonunuza kesinlikle indirmelisiniz.

YORUMLAR