Euronews 1.2.0.0 (winphone)

Euronews

Euronews
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Euronews, Windows Phone platformundaki en başarılı haber okuma uygulaması ve ücretsiz.

Euronews, Windows Phone Mağazası’nda şimdiye kadar rastladığım ve kullandığım en iyi haber okuma uygulaması diyebilirim. Zaten Euronews bildiğiniz üzere dünya genelinde tanınmış, en çok takip edilen haber kanalı. Bu durum mobile de yansımış ve hem arayüz hem de kullanılabilirlik açısından bence oldukça başarılı olmuş.

CNN, CNBC, BBC World gibi dünyanın önde gelen haber kanallarını gerider bırakmayı başaran Euronews’ın Windows Phone kullanıcıları için hazırladığı uygulama oldukça başarılı. Bunu özellikle belirtmek istedim zira Windows Phone ülkemizde fazla tercih edilmeyen bir platform olduğundan uygulama geliştiriciler özen göstermiyor ve uygulama gibi gözüken kısayollara rastlıyoruz. Fazla uzatmadan Euronews’ın mobil uygulamasının içeriğine dönecek olursam öncelikle bir haber uygulamasından fazlası olduğunu söyleyebilirim.

Hem Türkiye hem de Dünya gündemini mobil cihazınızdan takip etmeyi tercih ediyorsanız bu uygulamayı kesinlikle indirmelisiniz. Gündemin yanı sıra kültür, ekonomi, bilime dair içeriklere, belgesel ve magazin programlarına, Euronews TV canlı yayınına ulaşabildiğimiz uygulamada interaktif harita üzerinden haberler hakkında kullanıcıların neler düşündüklerini de takip edebiliyoruz.
Büyük önem taşıyan son dakika haberlerini anlık bildirimlerle Windows Phone telefonumuza ulaştıran Euronews mobil uygulamasının en güzel yanı haberleri sade bir dille sunmasının yanında 13 dilde gösterebiliyor olması. Uygulamanın desteklediği diller arasında Türkçenin de bulunması şahane olmuş.

Windows Phone telefonunuzla birlikte gelen Bing haber uygulamasından memnun değilseniz Euronews’ı indirip kullanmanızı öneririm. Dijital ortamda haber okumayı seviyorsanız bayılacağınıza eminim.

YORUMLAR