Farming Simulator 1.0.0.4 (winphone)

Farming Simulator

Farming Simulator
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farming Simulator, gerçek firmaların tarım makinelerini kullandığınız açık dünya oynanışa sahip bir simülasyon oyunu.

Farming Simulator, Android ve iOS'un yanında Windows Phone platformunda da en çok oynanan tarım simülasyon oyunu. Kendi tarlamızı istediğimiz şekilde ekip biçebildiğimiz, hasat toplayabildiğimiz oyunda Krone, Krampe, Amazone, Lemken, Kotte dahil çok sayıda otantik tarım makinelerini kullanabiliyoruz.

Gerçek firmalar tarafından üretilmiş traktörleri kullanarak ucu bucağı olmayan tarlalarda gece gündüz demeden çalıştığımız oyunda tek amacımız para kazanmak. Gelir elde edeceğimiz çok sayıda yer var. Buğday, mısır, kanolo gibi çeşitli ürünleri tarlalarımıza ekip pazarda satışa çıkararak, özenle baktığımız ineklerimizden sağdığımız sütleri satarak, biyogaz tesisinde çim veya saman satarak gelirimize gelir katabiliyoruz. Farming simulator oyunundaki tüm kazancımızı ekranın üst kısmındaki ince uzun çubuktan takip edebiliyoruz. Buradan kullandığımız tarım makinesinin ne kadar benzininin kaldığı, saatin kaç olduğu gibi detaylar da gösteriliyor. Çalıştığımız alanı ise mini haritadan takip edebiliyoruz.

Tarlada çalıştığımız süre boyunca tarlamızı daha verimli bir şekilde düzenlememize ve kazancımızı artırmamıza yardımcı olan dijital asistan eşliğinde oynadığımız oyunda hep aynı tarım makinesini kullanmıyoruz. Yeni tarım makinesini de iki farklı şekilde satın alabiliyoruz. Mevcut kullandığımız tarım makinesini satıp üzerine kazancımızı ekleyerek veya kazancımız çok iyiyse doğrudan satın alarak. Tabii ki gerçek para ile coins satın alarak dilediğiniz traktörü anında almanız da mümkün.

Başarılı bir çiftçi olmaya çalıştığımız, açık dünya oynanışına sahip kaliteli bir tarım simülasyon oyunu olan Farming Simulator’ın tek eksi yanı fiyatının biraz yüksek olması ve ücretsiz deneme sürümünde yapabildiklerimizin sınırlı olması.

YORUMLAR