Fedora Reader 1.1.1.5 (winphone)

Fedora Reader

Fedora Reader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ekonomik RSS okuyucu Fedora Reader ile hücresel bağlantınızı daha az düşünerek haber takip etmeniz mümkün.

Windows 10 arayüzüne geçiş yapmaya hazır mısınız? Joshua Grzybowski'nin hazırlamış olduğu Fedora Reader isimli uygulama sizi bu ideale yakınlaştırıyor. Yalın ve estetik bir RSS okuyucu olan bu uygulama aynı zamanda minimalist yapısıyla da dikkat çekiyor.

Haber takibi yaparken internet kotası kısıtlı olanların işine yarayacak olan tipografik tasarım sayesinde oldukça hızlı ve akıcı bir kullanım da elde etmiş oluyorsunuz. Windows 10 ile aktarılmaya çalışılan bu estetiği çoktan yakalamış gibi gözüken Fedora Reader 1 MB kadar yer kaplamasıyla hafif siklet uygulamasını daha da ilginç kılıyor.

Eğer takip edecek bir RSS ağınız yoksa uygulama içi tavsiyeler sayesinde ilginizi çeken kategorilere yönelik çalışmalar bulabiliyorsunuz. İş dünyası, haberler, eğlence ve teknoloji akla gelen ilk seçenekler. Bu kategoriler içerisinde belirlenmiş popüler kaynaklara ulaşmanız mümkün.

Solda sürükleme aracılığıyla açılan yan panel, ihtiyacınız olan tüm menü seçeneklerini kapsayan şık bir yapıya sahip. Buradan yeni kaynak ekleme, 3 farklı temadan birini seçme gibi özellikleriniz var. Günün farklı saatlerine göre açık veya koyu arkaplan seçimleri de yapabiliyorsunuz.

Mobil cihazınızn ekran kapasitesinin bu servise yetmeyeceğini düşünüyorsanız veya yazılan ufak kaldığını düşünüyorsanız font büyüklüğünü de kişisel zevklerinize göre ayarlamanız mümkün. Evrensel bir uygulama olduğu için Windows 8.1 kullanıcılarına da aynı keyifli deneyimi sunan Fedora Reader tamamen ücretsiz olan bir çalışmanın tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılıyor.

ARTILAR

Ücretsiz

Evrensel uygulama yapısı

Kişiselleştirilebilir

EKSİLER