Flipboard 3.0.0.0 (winphone)
Flipboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    261

  • Üretici

    Flipboard Inc.

Flipboard, milyonlarca kullanıcısı bulunan ücretsiz kişisel dergi uygulamasıdır.

Flipboard, kişiselleştirilebilir magazin dergisi olarak adlandırılan oldukça popüler bir mobil uygulamadır. Windows Phone 8.1 cihaza ihtiyaç duyan uygulama ile ilgi alanınıza giren konuları listenize ekleyerek, farklı kaynaklardan gelen içerikleri takip edebilirsiniz.

Seçtiğiniz konulara göre şekillenen modern ve kullanımı basit arayüzü ile gelen bir kişisel dergi uygulaması olan Flipboard’da haber, teknoloji, seyahat, araba dahil onlarca kategori bulunuyor. Bunlar arasından dilediğinizi seçerek kendi derginizi oluşturabiliyor ve kutucuklara dokunarak eklenilen konuları kolaylıkla okuyabilirsiniz. Uygulamanın sunduğu kategoriler sizin için yeterli değilse, farklı kaynaklar arayışındaysanız arama bölümünü kullanarak kendiniz de kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz bir hesap oluşturarak kullanmaya başlayabileceğiniz uygulamada beğendiğiniz, başkalarıyla paylaşmak istediğiniz haberleri de ayrı bir alana toplama şansına da sahipsiniz. Sadece “+” işaretine dokunarak, ilginizi çeken içeriği (yazı, video veya fotoğraf olabilir.) bu listeye alabilirsiniz.

YORUMLAR