Jelly Slice 1.0.4.0 (winphone)
Jelly Slice
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    361

  • Üretici

    Okijin Ltd

Jelly Slice, Windows Phone cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça renkli ve bağımlılık yapan bir zeka oyunudur.

Jelly Slice, Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli bir bulmaca ve zeka oyunudur.

Farklı zorluk seviyelerinde 60'tan fazla bölümün yer aldığı oyunda amacınız oyun ekranı üzerinde yer alan yıldızları yapacağınız kesme hamleleriyle birbirinden ayırmaya çalışmaktır. Kulağa oldukça kolay geldiğine eminim ama bu görevleri tamamlamak için sınırlı sayıda hamleniz olduğunu unutmamalısınız. Yani bölümleri geçebilmek için en az sayıda hamle yaparak tüm yıldızları birbirinden ayırmalısınız.

Oyunun ilk bölümleri her ne kadar kolay olsa da sonraki bölümlere geçmeye başladıkça zorlanmaya başlayacak hatta takılma noktasına geleceksiniz. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınız zaman oyun içerisinde yer alan ipucu butonuna tıklayarak bölümü geçmek için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğiyle ilgili ipuçlarına ulaşabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey kullanabileceğiniz ipuçlarının sınırlı sayıda olduğudur. Yani sahip olduğunuz ipuçlarını gereksiz yere kullanırsanız, ilerleyen bölümlerde tek başınıza kalacağınızı bilmelisiniz.

Birbirinden zorlu bölümlerin sizleri beklediği ve boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz bir bulmaca ve zeka oyunu arıyorsanız Jelly Slice'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR