Microsoft Build (winphone)

Microsoft Build

Microsoft Build
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    72

  • Üretici

    Eventbase Inc.

Microsoft Build, Build 2016 Geliştirici Konferansı katılımcıları için hazırlanan resmi Windows Phone uygulaması.

Microsoft Build, Microsoft’un her yıl yeni ürünlerini tanıttığı geliştirici konferansı Build 2016’e katılanlar için hazırladığı resmi uygulaması. 30 Mart - 1 Nisan tarihleri arasında San Francisco’da gerçekleşecek etkinlik canlı olarak web üzerinden izlenebilecek ve Türkiye saati ile 19:00’da başlayacak.

Yeni ürün ve cihazların tanıtılmasından ziyade mevcut cihazların güncellemelerine ilişkin bir tanıtım olması beklenen Build 2016 Geliştirici Konferansı’na katılacaklar için özel olarak hazırlanan Microsoft Build uygulaması, konferansa kayıt esnasında kullanılan Microsoft hesabı ile kullanılabiliyor. Bu yüzden konferansa katılanlar arasında değilseniz uygulamayı indirmemenizi öneririm. Keşke diğer etkinlik uygulamalarındaki gibi giriş yapmadan kullanılmaya açık yani herkese açık bir uygulama olsaydı ancak değil. Öte yandan uygulama üzerinden etkinliği canlı olarak izleyebilseydik çok daha faydalı bir uygulama olabilirdi diye düşünüyorum.

Windows Phone 10 cihazlarla uyumlu Microsoft Build uygulaması ile konuşmacıların, katılımcıların ve oturumların listesine erişmek, konferans oturum listesinin tamamına erişmek ve arama yapmak, konferansa katılanlarla sohbet etmek, haberlere ulaşmak, hatta etkinlik yerini harita üzerinden öğrenmek bile mümkün.

YORUMLAR