Minecraft: Story Mode (winphone)

Minecraft: Story Mode

Minecraft: Story Mode
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,099

  • Üretici

    Telltale Games

Minecraft: Story Mode, popüler strateji oyunu Minecraft'ın hikaye modu.

Minecraft: Story Mode, sadece yurt dışında değil ülkemizde de hatrı sayılır oyuncusu bulunan strateji oyunu Minecraft’ın uzun soluklu hikaye modunu karşımıza çıkarıyor ve Windows Phone platformunda da resmi olarak bulunuyor.

Tüm Windows Phone telefonlarda sorunsuzca çalışan Minecraft’ın senaryo modu diyebileceğimiz Minecraft: Story Mode’da oyunun ana karakterleriyle tehlikeli bir maceranın içerisine sürükleniyoruz. Dört kahramanın dev bir ejderhayı yenmesiyle başlayan hikaye Overworld adında fantastik bir dünyada geçiyor. Oyunda aldığımız kararlar son derece mühim. Kurduğumuz diyaloglar neticesinde verdiğimiz tepkiler, hangi karaktere ne söylediğimiz, hatta nasıl söylediğimiz dahi oyunun gidişatını değiştiriyor.

The Walking Dead, Game of Thrones The Wolf Among Us ve daha pek çok ödüllü oyuna imzasını atan Telltale Games tarafından geliştirilen oyun beş bölümden oluşuyor. Bu bölümleri ayrı ayrı satın alabildiğiniz gibi Season Pass altında tüm bölümleri tek seferde alıp oynayabiliyorsunuz. Mobil oyuna göre bölüm fiyatlarının oldukça pahalı olduğunu gözümüze çarpıyor. Minecraft’un hikaye modunu görmek için sabırsızlanmıyorsanız fiyatının düşmesini beklemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR