MixRadio 4.5.1.448 (winphone)
MixRadio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    306

  • Üretici

    Microsoft Mobile

MixRadio, müzik zevkinize göre çalma listeleri sunan ücretsiz, reklamsız müzik uygulamasıdır.

MixRadio, Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli telefon ve tabletinizde kullanabileceğiniz bir müzik uygulamasıdır. Kaydolma gerektirmemekte, ücretsiz kullanılabilmekte, en önemlisi de reklam kesintisi olmadan müzik dinleme deneyimi sunmaktadır.

Microsoft tarafından sunulan MixRadio, ücretsiz olmasına rağmen oldukça başarılı bir kişiselleştirilebilir müzik uygulaması. Hem çevrimiçi modda hem de çevrimdışı olarak müzik dinleme keyfi yaşatan uygulamanın “Zevkime Göre Çal” seçeneği sayesinde favori parçalarınızdan oluşan harika çalma listeleri anında karşınızda. Tek yapmanız gereken favori sanatçılarınızı belirtmek; gerisini MixRadio halledecektir. Bunun yanı sıra profesyonel kişilerce ve popüler müzisyenlerce oluşturulmuş listeler de ilginizi çekecektir. Beğendiğiniz listeleri Facebook ve Twitter üzerinden paylaşarak, favori listelerinizi arkadaşlarınızın da dinlemesini sağlayabilirsiniz.

Not: MixRadio, ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sınırsız şarkı atlama, sınırsız çevrimdışı liste indirme, WiFi üzerinden yüksek kaliteli ses özelliklerinden yararlanabilmeniz için MixRadio+’a terfi etmeniz gerekmektedir.

YORUMLAR