MSN News 3.1.4.438 (winphone)
MSN News
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MSN News uygulaması ile Türkiye ve Dünya gündemini birincil kaynaklardan takip edebilirsiniz.

MSN News (MSN Haber), Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz birçok haber kaynağını bir arada sunan, rss bağlantılarını da destekleyen kapsamlı haber uygulamasıdır. Hem yerli hem yabancı basında öne çıkanların taze içeriklerini modern ve sade arayüz üzerinden sunan uygulamada haberleri internet bağlantınız olmasa dahi okuyabiliyorsunuz.

Microsoft tarafından geliştirilen MSN News, Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli tüm telefonlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmış eksiksiz bir haber uygulaması. Farklı kaynaklardan gündem, spor, teknoloji, magazin, ekonomi / finans, sağlık, sinema alanında yazılan çizilenleri okuyabilir, son dakika haberlerine tek dokunuşla ulaşabilir, Türkiye’nin ve Dünyanın en çok okunan gazetelerinde çalışan yazarların makalelerini okuyabilirsiniz. Beğendiğiniz makaleleri paylaşabilir, bir sonraki habere hızlıca geçebilir, makalelerin yazı tipi ve boyutlarını bile ayarlayabilirsiniz.

Fotoğraf ve video galeri de sunan uygulama ile ülke seçimi yaparak bulunduğunuz ülkenin haberlerine tek dokunuşla erişebilirsiniz. Böylelikle Türkiye’de ve Dünyada olup biteni birincil kaynaklardan takip edebilirsiniz. Dijital ortamda haber okumayı tercih eden biriyseniz MSN News kesinlikle cihazınıza yüklü olmalı.

YORUMLAR