NQ Mobile Security & Antivirus 4.0 (winphone)

NQ Mobile Security & Antivirus

4.0
NQ Mobile Security & Antivirus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    8,952

  • Üretici

    NQ Mobile Inc.

NQ Mobile Security & Antivirus, Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için üretilmiş başarılı bir mobil güvenlik uygulaması.

NQ Mobile Security & Antivirus, Windows Phone 7.5 ve üstü işletim sistemini kullanan cihazların güvenliğini sağlayabilecek özelliklere  sahip ve oldukça popüler bir mobil uygulama. Antivirüs yapısı başta olmak üzere birçok koruma parçacığını bünyesinde bulunduran bu uygulama ile güvenlik adına önemli bir adım atabilirsiniz.

Virüs, trojan, truva atı ve malware gibi olumsuz amaçlar güden yazılım ve öğelere karşı güvenliğinizi sağlayabilen NQ Mobile Security & Antivirus, mobil cihazınızı baştan sonra tarayabiliyor. Bununla birlikte bir doküman, uygulama, oyun ya da dosya indirmek istediğinizde o içeriği de tarıyor.

Sahip olduğu kötücül yazılım bilgi veritabanını düzenli olarak güncelleyen ve bu şekilde son çıkan olumsuz amaca yönelik öğeler hakkında bilgi sahibi olabilen uygulama, trafiğinizi de anlık olarak izleyerek bu konuda size yardımcı olabiliyor.

YORUMLAR