PayPal Here 2015.403.1917.3209 (winphone)
PayPal Here
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    20

  • Üretici

    PayPal

PayPal Here, iş yeri sahiplerinin PayPal üzerinden ödeme alma işlemlerini kolaylaştıran kullanımı kolay bir WP mobil ödeme alma uygulaması.

PayPal Here, iş yeri sahipleri ve PayPal ile satış gerçekleştiren kişilerin ödemelerini çok daha rahat, hızlı ve kolay bir şekilde almasını sağlamak amacıyla PayPal tarafından geliştirilen resmi ve ücretsiz bir Windows Phone ödeme alma uygulaması.

İçerisinde bulundurduğu kart okuyucu sayesinde banka ve kredi kartları ile kolayca tahsilat işlemi yapmanıı sağlayan uygulama, ödeme alma işlemleri dışında pek çok yararlı özellik daha sunuyor.

Düşük kesinti oranı ile çalışan PayPal Here, iş yeri sahipleri ve esnaflar için oldukça yararlı bir uygulama olmakla birlikte, aynı zamanda güvenli ve kolay kullanımı ile de büyük rahatlık sağlıyor. Henüz ülkemizde kullanımı başlamayan uygulamanın kısa üsre içerisine Türkiye desteği sağlayacağını düşünüyorum.

Yapılan yüzde 2.7'lik kesinti dışında herhangi bir aylık ya da sabit ödemesi bulunmayan sistem, yayılmaya başladığında pek çok iş yeri bu ödeme sitemi sayesinde rahatlayacak ve bankalara bağlılıkları ortadan kalkacak. Fakat tam olarak ne zaman aktif olacağını kestirmek zor.

Yazının başında dediğim gibi sadece ödeme alma özelliği olmayan uygulama üzerinde satış, ürün ve stok bilgilerini de görebiliyorsunuz. Detayları raporlar oluşturabilen PayPal Here, geçmiş bilgilerini de dilediğiniz zaman görüntüleme şansı sunuyor.

Windows Phone'larınız üzerinden iş yerinizin ödeme alma işlemlerini takip ve kontrol etmenizi sağlayan PayPal Here'ı mutlaka kullanmanız gerekiyor diye düşünüyorum.

Önemli! Uygulama şu an ülkemizde aktif olmdığı için kullanılamamktadır. Türkiye desteği sağlandığında uygulamayı ücretsiz olarak sitemizden indiirip, yararlanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR