Pushbullet 2014.830.2222.4770 (winphone)
Pushbullet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    93

  • Üretici

    Pushbullet

Pushbullet ile telefonunuza düşen bildirimleri bilgisayarınızdan görebilir, cihazlar arası dosya aktarımı yapabilirsiniz.

Pushbullet uygulaması ile Windows Phone telefonunuzu bilgisayarınızla eşleştirerek telefonunuza düşen bildirimleri masaüstü / dizüstü bilgisayarınız üzerinden görebilirsiniz.

Telefonunuzun zil sesini sonuna kadar açmak yerine sessiz ve titreşimde olmasını tercih ediyorsanız gelen arama ve mesajları kolaylıkla kaçırabilirsiniz. Tam bu noktada ihtiyacınız olan uygulama Pushbullet, bilgisayar ekranınızdan sizi kimlerin aradığını görme, mesajlarınızı okuma imkanı tanıyarak sorununuzu çözüyor.

Pushbullet’ın yapabildikleri bunun sınırlı değil. Bildirimleri görmenin haricinde mobil cihazınız üzerinden bilgisayarınıza (veya tam tersi) fotoğraf, bağlantı, not, hatırlatma gönderebiliyorsunuz.

Telefon ve tabletiniz ile bilgisayarınızda güvenli bir bağlantı oluşturarak cihazlar arası dosya aktarımını ve bildirim göndermeyi mümkün kılan Pushbullet, tamamen ücretsiz ve reklamsız olarak kullanılabiliyor.

YORUMLAR