Pyrus 2.17.538.0 (winphone)
Pyrus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19

  • Üretici

    Simply Super Software

Birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızla sürekli irtibat ve görev yönetimi sağlayan benzersiz ve ücretsiz bir uygulama.

Açık bir alanda çalışan ekip ile bağlıysanız Pyrus isimli bu uygulama sayesinde iş performansınızda ve çalışma kaltesinde ciddi artışlar gözlemlemeniz mümkün. Verimlilik artırmak için iş sahasına göre farklı görev seçenekleri sunan bu uygulama içerisinde GPS destekli bir lokasyon belirleyici, Google Drive ve DropBox gibi hesaplar üzerinden döküman paylaşımı, diğer kullanıcılara görev atama ve hazırlanan raporları onaylama gibi fonksiyonları hizmete açmış durumda. Ofis içerisinden dışarda olan bir ekibiniz ile irtibat kurmak istiyorsanız ihtiyaç duyduğunuz birçok yardımcı unsur Pyrus'ta bulunuyor.

Eğer dinamik bir iş alanınız varsa ve burada yerinde ve zamanında kritik değişikliklerin yapılması gerekiyorsa Pyrus hem yukarıda bahsetmiş olduğumuz fonksiyonlarıyla hem de kendi başına bir iletişim aracı olmasıyla da bu sıkıntınıza aktif bir çözüm getiriyor.

Windows Phone kullananlar için sunulmuş bir uygulama olan Pyrus, 12 kullanıcıya kadar ücretsiz bir hizmet sunmasıyla bizden kocaman bir artı puan kapıyor. Küçük işletmelere de profesyonel iş yazılımı takdim eden bu fikir ile çalışma hayatınıza enerji katabilirsiniz. Android ve iOS versiyonlarının olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

YORUMLAR