Spider-Man Unlimited 1.0.0.0 (winphone)

Spider-Man Unlimited

Spider-Man Unlimited
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spider-Man Unlimited, çizgi romandan başarılı bir şekilde uyarlanmış yepyeni Örümcek Adam oyunudur.

Dock Ock’un Örümcek Adam’a karşı kurduğu Marvel çetesi Belalı Altılı, boyuttan boyuta atlayıp dünyamıza kadar gelir ve New York sokaklarının altını üstüne getirir. Milyonların kahramanı Örümcek Adamımız da Manhattan’ı kuşatan bu kötüleri durdurmak için harekete geçer.

Destansı macerasıyla sizi içerisine çekecek yepyeni Örümcek Adam oyunu Spider-Man Unlimited, çizgi romandan başarılı bir şekilde uyarlanan, hem görselleriyle hem de oynanışı ile uzun süreler sıkılmadan oynayabileceğiniz bir yapım. Üstelik ücretsiz ve Türkçe (Oyun içi diyalogların Türkçe altyazı olması sizi hikayenin içerisine çekecektir.) dil desteği ile…

Klasik Örümcek Adam kostümünün yanı sıra Karanlık Örümcek Adam, Demir Örümcek, Kozmik Örümcek Adam, Kızıl Örümcek ve İnanılmaz Poşet Adam kostümlerini görmemize izin veren Spider-Man Unlimited oyununda bir önceki oyunda olduğu gibi yine gökdelenlere tırmanıyor, ağımızla yüksek binalar arası geçiş yapıyor, kötülerle karşılaşıyoruz.

Yeni Örümcek Adam oyunu Spider-Man Unlimited, Hikaye, Etkinlik ve Sınırsız modu ile geliyor. Hikaye modunda her sayıda 5 büyük kötü ve 25 görev oynuyorsunuz. Etkinlik modunda harika ödüllerle dolu günlük ve haftalık etkinlikler bulunmakta. Sınırsız mod ise kendisini lider panosunda görmek isteyenler için hazırlanmış.

Çizgi romana sadık kalınarak hazırlanmış yepyeni Örümcek Adam oyununu Spidey hayranı olan-olmayan herkese öneririm.

YORUMLAR