Star TV 2015.224.835.5482 (winphone)

Star TV

Star TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star TV mobil uygulaması ile sevdiğiniz dizi ve programları Windows Phone cihazınızdan izleyebilirsiniz.

Star TV mobil uygulaması, Windows Phone telefonunuz üzerinden Star TV yayın akışını takip edebileceğiniz, dizi ve programları canlı olarak izleyebileceğiniz resmi bir uygulama. Doğuş Yayın Grubu tarafından hazırlanan uygulamada yayın akışı, canlı yayın haricinde programların fotoğraf ve video galeri de bulunmakta.

Windows Phone platformunda hem ücretli hem de ücretsiz onlarca televizyon izleme uygulaması mevcut ancak benim gibi tüm kanalları takip etmiyor, belirli kanalların yayınlarını izliyorsanız bu uygulamalar yetersiz kalıyor. Öyle ki tv kanalını sadece canlı olarak izleyebiliyorsunuz. Yayın kalitesinden, yayının sürekli donmasından hiç bahsetmiyorum. Neyse ki bu kullanıcılar için hazırlanmış kanalların özel uygulamaları bulunuyor. Star TV Windows Phone uygulaması da bunlardan biri.

Star TV mobil uygulamasının Windows Phone sürümü de hem görsel hem de kullanılabilirlik açısından oldukça başarılı ve diğer platformlardan hiçbir farkı bulunmuyor. Bunu özelllikle belirtmek istedim zira Windows Phone ülkemizde fazla tercih edilen bir platform değil ve resmi uygulama da olsa üreticiler fazla uğraşmak istemiyor; ortaya da indirilmeyecek kadar kalitesiz bir uygulama ortaya çıkıyor. Ancak Star TV uygulamasını oldukça beğendim. Star TV’nin sevilen dizileri ve programlarının ayrı bir yerde toplanması ve bu sayede dilediğimiz programın dilediğiniz bölümüne kolaylıkla ulaşabilmemiz, tek dokunuşla yayın akışını görebilmemiz ve canlı yayın izleyebilmemiz oldukça güzel.

Kablosuz ve 3G bağlantı üzerinden Star TV yayınlarını Windows Phone cihazınızdan tam ekran ve yüksek kalitede izleyebileceğiniz resmi uygulama bu platformda da ücretsiz ve reklam destekli.