Weave News Reader 8.6.0.0 (winphone)

Weave News Reader

Weave News Reader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Weave News Reader uygulaması ile farklı haber kaynaklarını tek bir yerden takip edebilirsiniz.

Weave News Reader, ilginizi çeken haberleri tek bir yerden kolayca takip edebileceğiniz bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olan uygulamayı Windows Phone'lu telefon ve tabletinize yükleyerek teknoloji, spor, iş, oyun, sinema ve daha onlarca kategoride gruplandırılmış haber kaynaklarını takip edebilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir magazin dergisi Flipboard baz alınarak geliştirilmiş Weave News Reader adlı uygulamada hazır kategorileri seçerek, rss adreslerini ekleyerek veya web sitesinin / blogun adresini girerek haberleri takip etmeye başlayabilirsiniz. Beğendiğiniz haberleri sosyal ağlar, e-posta ve kısa mesaj aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Son girilen makaleleri uygulamayı açmadan ana ekranınızdan da takip edebilmeniz mümkün.

Farklı kategoride binlerce kaynağı tek bir yerden takip etmenizi sağlayan uygulama, haberleri sadeleştirilmiş biçimde sunmaktadır. Yazı boyutlarını değiştirebilir, yazı büyüklüğünü ayarlayabilir, gündüz ve gece okuma temalarını seçebilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir seçenekler sunan Weave News Reader, Windows Phone Mağazası'ndaki en iyi haber okuma uygulamalarından biri.