3CX Mobile Device Manager

3CX Mobile Device Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3CX Mobile Device Manager, Android cihazlarınızı uzaktan takip ve kontrol edebileceğiniz kullanışlı bir güvenlik uygulamasıdır.

3CX Mobile Device Manager, oldukça pratik ve geniş kapsamlı bir güvenlik uygulaması olarak hem Android hemde iOS cihazlarda kullanılabiliyor. Bildiğiniz üzere sahip olduğunuz akıllı telefon ve tabletlerinizde bulunan GPS özelliği sayesinde, kaybolma veya çalınma durumunda cihazlarınızın yeri tespit edilebiliyor.

Uygulamayı kullanarak cihazlarınızın harita üzerindeki yerlerini görüntüleyebiliyorsunuz. Buna ek olarak uygulama sayesinde cihazınızda bulunan bilgilerinizi ve uygulamalarınızı uzaktan silebilir ve ihtiyaç halinde cihazınızı kilitleyebilirsiniz. Bu sayede cihazınızı ele geçiren kişiler hiçbir bilginize ulaşamazlar. Cihazınızın tüm kontrolünü uzaktan ele geçirerek istediğiniz işlemleri yapabilir ve güvenlik önlemlerinizi dilediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Kolar bir şekilde kullanabileceğiniz uygulama, sahip olduğunuz Android cihazlar üzerinde yüksek seviyeli güvenlik önlemleri almanızı sağlamakatadır. Cihazlarınızı kaybolma veya çalınma durumlarına karşı korumaya almak ve gerektiğinde uzaktan kontrol edebilmek için 3CX Mobile Device Manager uygulamasını ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR