Adobe Revel

Adobe Revel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe Revel, fotoğraf ve videolarınızı saklayabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz özel bir alandır.

Adobe Revel ile sevdiğiniz insanlarla çektirdiğiniz video ve fotoğrafları saklayın, paylaşın ve yönetin. Android akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu olan Revel ile tüm anlarınızı ölümsüzleştirin.

Fotoğraf ve videolarınızı özel bir alanda saklayan ve dilediğiniz mobil cihaz ve kişisel bilgisayar üzerinden erişmenize imkan tanıyan Adobe Revel ile tüm ailenizin ve arkadaşlarınızın yer aldığı harika albümler oluşturabilir, albümlerinizi sevdiğiniz kişilerle özel olarak paylaşabilir, fotoğraflarınızı düzenleyerek anlarınızın en iyi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Adobe Revel, çoklu platform desteği sunar ve eklediğiniz tüm fotoğraf ve videolar tüm cihazlarınız arasında otomatik olarak senkronize edilir. Böylelikle unutamadığınız anların en güncel haline ister Android cihazınızdan, ister iPhone’unuzdan, ister iPad’inizden, ister MAC’inizden, isterseniz de Windows 8 tabanlı bilgisayar ve tabletinizden ulaşabilirsiniz.

Adobe Revel Özellikleri:

  • Kişisel fotoğraflarınız özel kalır: Fotoğraf ve videolardan oluşan kütüphaneniz istemediğiniz kişilerce görüntülenemez.
  • Revel tüm cihazlarla uyumludur: Fotoğraf ve videolarınıza tablet, telefon ve bilgisayarınızdan dilediğiniz zaman kolayca erişeebilirsiniz.
  • Otomatik senkronizasyon: Tüm anlarınız buluta otomatik olarak yedeklenir ve cihazlarınız arası senkronize edilir.

YORUMLAR