Air Keyboard

Air Keyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    686

  • Üretici

    SkyGears

Bilgisayarınızın klavyesini Android cihazınızdan en kolay şekilde yönetebilmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Air Keyboard uygulaması Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz PC kontrolü uygulamalarından bir tanesi. Hem Windows hem de Mac işletim sistemli bilgisayarınızı en kolay şekilde uzaktan kullanmanın yolu Air Keyboard uygulamasından geçiyor diyebilirim. Zira uygulamayı yükledikten sonra bilgisayarınızın klavyesini direkt olarak tabletinizde çıkan klavyeden yönetebiliyorsunuz.

Sunumlarınızı ve oyunlarınızı bile yönetmenize imkan tanıyan uygulama oldukça kolay bir kullanıma sahip ve kurulması da zahmet gerektirmiyor. Ancak bilgisayarınızda kullanabilmek için bilgisayarınıza da Windows yahut Mac programını yükleyerek açmanız gerekiyor. Aksi taktirde maalesef mobil cihazınıza kurulu olan Air Keyboard uygulamasının bağlantı kurması mümkün olmuyor.

Sık sık klavye sorunları yaşayanlar veya dokunmatik ekranda daha rahat edenlerin denemesi gerektiğine inanıyorum. Aşağıda bilgisayarınızda kurmanız gereken sürümleri de bulabilirsiniz.

YORUMLAR